Powierzchnia biurowa przy Bobrowieckiej 8 z wyróżnieniem w konkursie „OFFICE SUPERSTAR”

16.12.2021 r.

Jedna z powierzchni biurowych znajdujących się w budynku Bobrowiecka 8 została wyróżniona w konkursie „OFFICE SUPERSTAR” w kategorii ”Najlepsze biuro w Warszawie”. Konkurs wyłania najlepsze biura, które kreują przyjazną przestrzeń pracy oraz sięgają po nowoczesne, ale także praktyczne aranżacje wnętrz. Najemcą wyróżnionej powierzchni jest Polpharma Biologics, dla której wnętrze projektowali Trzop Architekci i studio Colombe. Organizatorem konkursu jest agencja CBRE.

Decyzją Jury powierzchnia wynajmowana w biurowcu Bobrowiecka 8 przez spółkę Polpharma Biologics została wyróżniona w konkursie „OFFICE SUPERSTAR” w kategorii ”Najlepsze biuro w Warszawie”. Spółka warszawskie biuro – 379 mkw powierzchni na parterze budynku Bobrowiecka 8 – wynajmuje od września 2020 r.

Nagrodzona przestrzeń, choć bardzo atrakcyjna – wysoka, na planie prostokąta – ze względu na znajdujące się w niej kolumny, stanowiła wyzwanie dla architektów wnętrz. Zadanie zostało powierzone pracowni Trzop Architekci i studiu Colombe. Otrzymane wyróżnienie dowodzi, że biuro Polpharma Biologics w budynku Bobrowiecka 8 zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i w sposób, który tworzy je miejscem harmonijnym i przyjemnym z dobrą atmosferą do pracy.

Bobrowiecka 8 wraz z sąsiednimi budynkami  – biurowcem Bobrowiecka 6 i apartamentowcem Bobrowiecka 10 tworzy na Dolnym Mokotowie zespół urbanistyczny zrealizowany przez Spectra Development. Całość kompleksu została zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci. Budynki znajdujące się wchodzące w jego skład uzyskały tytuły i wyróżnienia w prestiżowych konkursach: Apartamentowiec Bobrowiecka 10 w 2021 r. w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” otrzymał wyróżnienie w kategorii „Obiekty mieszkalne”, biurowiec Bobrowiecka 8 w 2018 r. uzyskał tytuł Inwestycji Roku Rynku Powierzchni Biurowej w konkursie Prime Property Prize, a budynek Bobrowiecka 6 wyróżniono w prestiżowym Phaidon Atlas of 21st Century Architecture.

*zdjęcie ze strony: https://officesuperstar.pl/single-office/polpharma-biologics-wyroznienie

Pobierz komunikat .pdf

Pobierz komunikat .doc